Skip to content

Savigynos Menų Centras - Karate, Kick boxing, Ju Jitsu

Pradžia arrow Naujienos arrow Shindokai kan karate seminaras Palangoje 2009 08
Shindokai kan karate seminaras Palangoje 2009 08 PDF Spausdinti El. paštas

Šių metų 08. 3-8 dienomis vyko Europos Shindokai - kan karate seminaras Palangoje.

Vos atvykus į Lietuvos atostogų sostinę, visų seminaro dalyvių laukė pažintinė mankšta, kurios metu visi atvykę į Palangą galėjo ne tik apšilti prieš laukiančius išbandymus, bet ir pabendrauti su pažįstamais, atkeliavusiais iš užsienio. Šiais metais į jubiliejinį, jau 10-tą, Europos Shindokai - kan karate seminarą suvažiavo delegatai iš Lenkijos, Latvijos, Prancūzijos, Vengrijos ir, žinoma, iš Lietuvos.

Pirmąją dieną, iškart po pusryčių, sportininkai patraukė į sporto salę, kuri buvo visiškai atnaujinta. Seminaro metu treniruotes vedė Europos Shindokai - kan karate federacijos prezidentas Richard Gilles 7 DAN ir Baltijos Shindokai - kan karate federacijos prezidentas Romualdas Navickas 6 DAN. Kaip ir visada, per treniruotes visi stiprino ne tik savo kūną, bet ir dvasinę ištvermę, taip pat didelė sportininkų dalis savaitės pabaigoje laikė egzaminus, todėl intensyviai jiems ruošėsi.

Egzamino diena prasidėjo nuo jėgos ir ištvermės patikrinimo, į kurį buvo įdėti ir technikos elementai. Po sočių pietų ir neilgos pertraukos prasidėjo antroji egzamino dalis - kovos. Šių kovų metu sportininkai parodė savo meistriškumą ir kovinę dvasią. Kovų skaičius keitėsi atsižvelgiant į tai, kokį DAN'ą laikė meistrai. Norime pasveikinti visus išlaikius ir įgijus teisę nešioti vienu lygiu aukštesnius diržus. OSSU!

 
< Ankstesnis   Kitas >

Anketa

Kas Jums būtų svarbiausia naujajame karate treniruočių sezone?
 

Dienos nuotrauka

  

                                                                                              
md62.jpg