Skip to content

Savigynos Menų Centras - Karate, Kick boxing, Ju Jitsu

Pradžia arrow Naujienos arrow Shindokai kan stovykla Giruliuose 2009 07
Shindokai kan stovykla Giruliuose 2009 07 PDF Spausdinti El. paštas
2009 m. birželio 29 – liepos 3 dienomis Giruliuose vyko kasmetinė Shidokan karate stovykla. Kelionė prasidėjo anksti rytą, kai visi apsikrovę sunkiais lagaminais išvažiavo Klaipėdos link. Viskas būtų buvę gerai, tačiau, kai iki Girulių beliko keli kilometrai, pasitaikė techniniai nesklandumai – užgeso automobilis. Vis dėlto po pietų pavargę, bet vis dar laimingi, pasiekėme kelionės tikslą! Jaukiai įsikūrę savo kambariuose (kuriuos vadindavom tiesiog barakais), susipažinę su vietiniais gyventojais (tarakonais), kibom į pirmąjį darbą: naujokų krikštynas! Mes, senukai, nepanorom gailėti jaunųjų samurajų, todėl sukūrėm specialų scenarijų ir nelengvas užduotis. Jas karatistai vykdė prie jūros, todėl netrūko ir žiūrovų: buvome filmuojančiųjų ir fotografuojančiųjų dėmesio centre. Po ceremonijos visų veiduose buvo azartas ir šypsenos.

Kitas rytas prasidėjo kroso bėgimu, o po jo – maudynėmis jūroje! Šią dieną dirbome daug – po trijų treniruočių ir skanios, bet, kaip daugeliui pasirodė, negausios vakarienės saldžiai užmigome.

Trečią dieną mūsų laukė naujas išbandymas – treniruotė jūroje. Iš pradžių tai atrodė bauginančiai, tačiau vėliau nebejautėm nei šaltų vėjų, nei užkimusių gerklių, nei prarastų balsų ar varvančių nosių. Į stovyklą grįžome laimingi ir patenkinti.

Naktį, kai iš kambarių girdėjosi knarkimai, o visi keliavo kažkur sapnų karalystėje, staiga pasigirdo trenerių balsai –„Keliamės! Naktinė treniruotė!” Šiaip ne taip užsidėję kimono, nesuprasdami, ar vis dar miegam, ar jau nebe, išbėgom į pliažą. Naktį jūra atrodo dar gražiau. Tokia treniruotė padeda ugdytį ryžtą, stiprinti charakterį ir dvasią. O po jos miegas būna ypatingai saldus.

Ketvirtadienį vieną iš treniruočių vedė R. Navickas. Tądien visi stengėsi dar labiau ir klausėsi dar įdėmiau. Po treniruotės kaip ir įprasta – maudynės.

Vis dėlto labiausiai visi laukė vakaro, nes tada – jau tradicija tapę komandų prisistatymai ir vaidinimai, o jų tema šiemet – „kartą Japonijoje“! Vakaras buvo linksmas ir įdomus, kiekviena komanda pasirodė originaliai, o vertinančioji komisija turėjo sudėtingą darbą, t.y. išrinkti nugalėtoją. Po visko, susirinkusiųjų karatistų laukė dovanos, saldutis tortas ir diskoteka. Ištvermingiausieji, nemiegantieji turėjo galimybę žaisti intelektualius žaidimus – šaradas. Čia kovojo dvi komandos: vaikinų ir merginų. Laimėjo, kaip visada – draugystė.

Penktadienis mums, vilniečiams, buvo gana liūdnas. Tądien turėjome išvykti jau po pietų.

Dar kartelį pasitreniravę, pasivolioję paskutinį kartą paplūdimyje, atsisveikinome su draugais. Buvo be galo graudu ir nesinorėjo išvažiuoti, bet teko.

Stovykla paliko nepamirštamus įspūdžius, mes visų labai pasiilgsime ir lauksime naujų susitikimų... Oss. :)

 
 
< Ankstesnis   Kitas >

Anketa

Kas Jums būtų svarbiausia naujajame karate treniruočių sezone?
 

Dienos nuotrauka

  

                                                                                              
md62.jpg