Skip to content

Savigynos Menų Centras - Karate, Kick boxing, Ju Jitsu

Pradžia arrow Naujienos arrow Tarptautinės Shindokai-kan karate varžybos
Tarptautinės Shindokai-kan karate varžybos PDF Spausdinti El. paštas
Balandžio 18 dieną, Vilniuje, įvyko Tarptautinės Shindokai-kan karate varžybos Lenkų Instituto Vilniuje Taurei laimėti.

Vilniaus Lenkų Kultūros Namuose, daugiau negu keturiasdešimt sportininkų kovojo dėl Lenkų Instituto Taurės. Varžybose dalyvavo kovotojai iš Lietuvos ir Lenkijos. Leituvai atstovavo sportinikai iš Savigynos Menų Centro (SMC), "2 Vilkai", "Grifas", "Tora" ir "Dojo". Pagrindinės šio projekto idėjos buvo sveiko gyvenimo būdo propagavimas, lietuvių ir lenkų jaunimo suartinimas, skatinimas pažinti vieniem kitus ir kovoti tik ant tatamio su patyrusių teisėjų priežiūra.

Kovos vyko pagal kontaktinio karate, kick boxingo ir grapplingo taisykles. Pirmi kovojo jauniausi sportininkai, o turnyrą užbaigė kvapą gniaužančios sunkiasvorių kovos.  

Savigynos Menų Centro nugalėtojais tapo: Nika Siniovitė, Ilja Griaznov, Edwin Salkowski, Gabrielė Tumaitė, Artiom Lučiūnas, Dariuš Bielski, Tomek Godlijevski ir Martynas Charlamovas. Bendroje komandinėje įskaitoje klubas SMC užėmė pirmą vietą. Antroje vietoje - svečiai iš Lenkijos, o trečiais liko Kauno klubas TORA.

 Turnyrą globojo Japonijos ambasadorė Kazuko Shiraishi, kuri pagerbė varžybas savo buvimu, bei Lenkijos ambasadorius Jarosław Czubiński. Var'ybų organizatoriai: Lietuvos Shindokai-kan federacija, Savigynos Menų Centras, Lenkijos Institutas Vilniuje.

 
< Ankstesnis   Kitas >

Anketa

Kas Jums būtų svarbiausia naujajame karate treniruočių sezone?
 

Dienos nuotrauka

  

                                                                                              
md62.jpg