Skip to content

Savigynos Menų Centras - Karate, Kick boxing, Ju Jitsu

Pradžia arrow Naujienos arrow Vasaros Stovykla "Giruliai 2014"
Vasaros Stovykla "Giruliai 2014" PDF Spausdinti El. paštas

Birželio 30 – liepos 5 dienomis vyko jau tradicinė Shindokai-kan karate vasaros stovykla „Giruliai 2014“.

Ankstų pirmadienio rytą Savigynos Menų Centro sportininkai, gerai nusiteikę išvažiavo į stovyklą prie jūros. Atvykę, jie sutiko draugus iš Kauno klubo „TORA“ ir Klaipėdos „RKMC“. Po pietų laukė jau pirmoji sunki treniruotė, o vėliau – krikštynos. Jų metų, sportininki, kurie į stovyklą atvyko pirmą kartą, turėjo pereiti sunkų samurajaus kelią. Vakare, visi pavargę, sugulė į lovas ir ilsėjosi.

Antradienis prasidėjo nuo ankstyvo kroso. Priklausomai nuo savo jėgos ir ištvermės, galima buvo pasirinkti kroso ilgį – trumpesnį arba ilgesnį.  Po kroso ir mankštos sekė pusryčiai, juk auksinė taisyklė byloja, kad pusryčiai – tai svarbiausias patiekalas, jo praleisti nevalia. Po pusryčių sportininkai turėjo laisvo laiko, todėl kai kurie ramiai ilsėjosi, o kai kurie aktyviai ilsėjosi, žaisdami tinklinį. Prieš pietus buvo dar viena treniruotė, kuriai prireikė tikrai nemažai jėgų. Po pietų visi nuėjo prie jūros pasideginti ir, nors vanduo nebuvo šiltas, kai kurie pasinudojo proga ir išsimaudė. Vakare buvo dar viena treniruotė, kuri buvo sukoncentruota į grapplingo techniką. Po sunkios dienos pilnos treniruočių, sportininkai dar negalėjo ilsėtis, nes laukė ne ką lengvesnė užduotis – kambarių patikrinimas. Jam stovyklos dalyviai turėjo idealiai sutvarkyti savo kambarius, nes už menkiausią purvo dėmelę buvo skirami atsispaudimai.

Trečiadienį sportininkai taip pat turėjo rytinį krosą, o vėliau dar dvi treniruotes. Tačiau ketvirtadienis jau buvo sunkesnis, nes vyko aukštenių KYU atestacija. Vakare, kol vieniems buvo treniruotė, kitų laukė pirmoji egzamino dalis – technika. Po technikos buvo trumpa pertraukėlė su vakariene ir trumpa KENDO paskaita, kurią vedė Klaipėdos KENDO treneris. Paskaitos metu mums buvo trumpai pristatyta KENDO istorija ir, žinoma, parodyti įdomūs veiksmai. Truputi pailsėjus – grįžome prie darbų. Antroji egzamino dalis – kovos. Priklausomai nuo laikomo diržo, reikėjo išlaikyti tam tikrą kovų skaičių. Tačiau po egzamino ir vakarinio patikrinimo, visiems sugulus į lovas ilsėtis po sunkios dienos, sportininkų laukė staigmena – naktinė treniruotė. Pažadinti naktį, visi turėjo greitai apsirengti ir išsirikiuoti lauke. Treniruotė vyko prie jūros, ir, nors buvo stiprus vėjas, visi greitai sušilo ir pamiršo apie nelabai palankų orą. Po treniruotės visi suskubo į kambarius ir nuėjo miegoti.

Penktadienį, pirmą dienos dalį, oras buvo ne mūsų naudai, tačiau po pietų pragiedrėjo, saulė šildė ir pradingo visi debesys. Vakarinė treniruotė, kurios visi laukė, jau tradiciškai įvyko vandenyje. Po to, buvo padarytos nuotraukos atsiminimams ir išsilakstėme po kmbarius ruoštis „sajonarai“. Vakaro metu, kiekvienas kambarys turėjo paruošti pasirodymą, o kol teisėjai tarėsi, kam skirti prizines vietas, vyko žaidimai, kurių nugalėtojai buvo apdovanoti saldžiais prizais. Pabaigai, buvo atneštas nuostabus tortas, kuris puikiai tiko stovyklos užbaigimui.

Šeštadienį, susirinkę daiktus, išsiruošėme prie jūros, kur praleidome puse dienos. Vėliau, atsisveikinę, išvykome namo. Ačiū visiems dalyvavusiems ir iki kitų susitikimų! Ossu! 

 
< Ankstesnis   Kitas >

Anketa

Kas Jums būtų svarbiausia naujajame karate treniruočių sezone?
 

Dienos nuotrauka

  

                                                                                              
md62.jpg