Skip to content

Savigynos Menų Centras - Karate, Kick boxing, Ju Jitsu

Pradžia arrow Naujienos arrow Kaip SMC klubas palydėjo vasarą (08.24-25)
Kaip SMC klubas palydėjo vasarą (08.24-25) PDF Spausdinti El. paštas

2013 m. rugpjūčio 24d., šeštadienio rytą, SMC klubas susirinko į dviejų dienų žygį baidarėmis, kurio metu palydėjome vasarą.

Nuvažiavę net už Ignalinos, visi pasiskirstė porom ir susėdę į baidares, pilni jėgų entuziazmo ir geros nuotaikos pradėjo kelionę. Jos metu keliautojai sutiko daug kliūčių, tačiau nesunkiai juos įveikę, plaukė toliau. Įplaukus į didelį ežerą, kuriame dar buvo ežerai, prasidėjo pačios linksmybės. Neoficialios varžybos, kas pirmas perplauks ežerą, truko neilgai, nes suprato, kad plaukiant tokiu tempu, baidarės greit panirs po vandeniu, nuo didelio ežero vandens kiekio baidarėse bei tiesiai plaukti ir manevruoti ežere daug sudėtingiau dėl bangų. Vis dėlto ežerą perplaukėme, o kitoje jo pusėje mūsų laukė ekstremalios vandens pramogos. Neplautus upelis, nuo kurio krenta krioklys, sportininkams sukėlė daug laimės, ir neištvėrę šoko visi į vėsoką vandenį. Tačiau turėjo tęstis kelionė, tad grįžę į baidares, greitai perplaukėm dienos maršrutą ir nakčiai apsistojome prie upės kranto. Pastatę palapines, pradėjome gaminti vakarienę. Kadangi visi buvo labai išalkę, maistas buvo paruoštas žaibišku greičiu. Pavalgę pasiruošėme eiti į pirtį. Atsipalaiduoti šiltoje pirtyje po tokios dienos buvo labai gera, o ir miegas po to labiau traukė. Keli naktinėtojai mėgavosi laužu ir žvaigždėta naktimi.

Kita diena prasidėjo ne ką liūdniau. Suvalgę karštus, nuostabius pusryčius, tęsėme kelionę. Šįkart mūsų laukė daugiau ežerų. Plaukdami pamatėme nemažai gražių kraštovaizdžių, kuriuos įamžinome nuotraukose.

 

 

 
< Ankstesnis   Kitas >

Anketa

Kas Jums būtų svarbiausia naujajame karate treniruočių sezone?
 

Dienos nuotrauka

  

                                                                                              
md62.jpg