Skip to content

Savigynos Menų Centras - Karate, Kick boxing, Ju Jitsu

Pradžia arrow Naujienos arrow Žiemos stovykla 2013-01-11 -13
Žiemos stovykla 2013-01-11 -13 PDF Spausdinti El. paštas

Šių metų sausio 11-13 dienomis vyko tradicija tapusi Shindokai-kan karate žiemos stovykla Paberžės miestelio mokykloje. Joje dalyvavo Vilniaus klubai ,,Savigynos menų centras" ir Goju-ryu ,,Dojo" bei Kauno klubas ,,Tora".

 Stovyklos metu sportininkai turėjo įrodyti savo fizinį pasirengimą, pasidalinti patirtimi,be to, stovyklos metubuvo laikomi aukštesnių KYU laipsnių atestacijos egzaminai. Susirinkę penktadienį vakare visi pasiskirtsė klasės, o vėliau vyko ir pirmoji treniruotė, po kurios senbūviai surengė naujokų krikštynos, kuriose naujokams teko išbandymai, šventinimas sniegu ir ,,pažymėjimas". Po krikštynų, vidurnaktį, visi pavargę nuėjo miegoti. Žinoma, kad miegojo ne visi, buvo ir tokių, kurie nemiegojo, nes jiems vakarinė treniruotė buvo per lengva, arba įdėjo per mažai pastangų, bet tai buvo tik pradžia

Šeštadienio rytas prasidėjo nuo treniruotės,  pusryčiai, dar kelios treniruotės ir daugelis buvo laisvi. Tačiau keliemsatėjo sunkus išbandymas - KYU atestacija, prieš kurią jėgų nebuvo, tačiau egzaminuojamiesiems, kurie laikė egzaminus norėdami pasipuošti aukštesniais diržais, teko susikaupti ir parodyti savo ištvermę, jėgą, techniką.Sekmadienio ryte visų veiduose buvo nuovargis, bet ir šypsenos, paskutinė treniruotė, po kurios visiems dalyviams buvo įteikti sertifikatai, egzaminus išlaikiusieji buvo apjuosti naujais diržais. Vėliau, stipriausieji sniege liejosi šaltu vandeniu, o prieš pietus, visi išvargę, tačiau kupini puikių įspūdžių, išvyko namo. Sveikiname visus sportininkus, išlaikiusius įtemptas treniruotes, įgijusius aukštesnius KYU laipsnius, lauksime naujų susitikimų. Ossu!

 
< Ankstesnis   Kitas >

Anketa

Kas Jums būtų svarbiausia naujajame karate treniruočių sezone?
 

Dienos nuotrauka

  

                                                                                              
md62.jpg