Skip to content

Savigynos Menų Centras - Karate, Kick boxing, Ju Jitsu

Pradžia arrow Naujienos arrow Tarptautinis Shindokai - kan karate seminaras 2011 07 27-31
Tarptautinis Shindokai - kan karate seminaras 2011 07 27-31 PDF Spausdinti El. paštas
Liepos 27-31 dienomis, vyko  jau dvyliktas tarptautinis Shindokai - kan karate seminaras, kuris jau trečius metus iš eilės nepalieka Lietuvos vasaros sostinės – Palangos.

Šio seminaro metu meistrai, suvažiavę į Palangą iš Lietuvos, Lenkijos, Prancūzijos ir Armėnijos, ne tik demonstravo technikas, galinčias padėti kovojant ringe ar net už jo ribų, bet taip pat turėjo galimybę laikyti egzaminą ir gauti naują  DAN laipsnį.

Žinoma į šį kasmetinį seminarą atvyko ir nelabai gausi mūsų klubo komanda, kuriai vadovavo nenuilstantis vyriausiasis ,,SMC‘‘ treneris ir klubo prezidentas Marek Kubiak.

Nepaisydami varginančių treniruočių, neitin saulėtame Palangos paplūdimyje ir erdvioje sporto salėje, liedami prakaitą, o kartais ir kraują, sportininkai atkakliai tobulino savo techniką bei kovos įgudžius. O paskutinę seminaro dieną teisę užsijuosti naujus diržus įgijo net keturi  Lietuvos Shindokai-kan federacijos nariai. Jų tarpe buvo ir  ,,Savigynos Meno Centro‘‘ atstovas  Martynas Charlamovas, išsilaikęs 1 DAN‘ą.
 
< Ankstesnis   Kitas >

Anketa

Kas Jums būtų svarbiausia naujajame karate treniruočių sezone?
 

Dienos nuotrauka

  

                                                                                              
md62.jpg