Skip to content

Savigynos Menų Centras - Karate, Kick boxing, Ju Jitsu

Pradžia arrow Naujienos arrow Tarptautinis Shindokai-kan karate turnyras Lenkijoje 2011 05 15
Tarptautinis Shindokai-kan karate turnyras Lenkijoje 2011 05 15 PDF Spausdinti El. paštas
Šių metų gegužės 15 dieną vyko tarptautinis suaugusiųjų Shindokai-kan karate turnyras ,,Night Of White Bears II'' Lenkijoje, Bialystoke.

Jame dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Lenkijos, Prancūzijos, Irano, Belgijos. Lietuvai atstovavo Martynas Charlamovas, Jolanta Ūsaitė ir Bartekas Markowski iš klubo ,,SMC'', Ovidijus Antanaitis ir Tomas Pukinskas iš klubo ,,Tora'', Edgaras Judickas ir Mantas Stanaitis iš klubo ,,2 vilkai'', taip pat atstovavo Muai Thai kovotojai iš klubo ,,Titanas''. Turnyras vyko pagal Muai Thai, Grappling ir Shindokai-kan karate taisykles. Buvo parodytos puikios kovos. Kiekvienas sportininkas turėjo po vieną priešininką. Pirmas vietas iš Lietuvos įspūdingose kovose iškovojo Ovidijus Antanaitis, kovojęs prieš prancūzą, Edgaras Judickas, kovojęs prieš belgą, ir Martynas Charlamovas, iškovojęs pergalę prieš atstovą iš Irano.

http://www.youtube.com/watch?v=o-mTdczz_K4" height="" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/">You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

 

 
< Ankstesnis   Kitas >

Anketa

Kas Jums būtų svarbiausia naujajame karate treniruočių sezone?
 

Dienos nuotrauka

  

                                                                                              
md62.jpg